• mail@3deling.com
  • +48 793 398 768
  • PL
  • DE
  • EN

ПРОМИСЛОВІСТЬ & ЕНЕРГЕТИКА

Ми маємо великий досвід у сфері промислового лазерного 3D-сканування, а отже і у скануванні після завершення будівництва для значної кількості промислових об’єктів, у тому числі для нафтопереробних заводів, бурового устаткування, металургійних заводів, шахт та хімічних заводів.

Ми сканували багато суден, у тому числі і ті, які перебувають у сухих доках, але це в рази складніше, ніж сканувати ті, які знаходяться на воді. Ми усвідомлюємо, що для промислового застосування дуже важлива точність обробки даних. Усі наші сканування проводяться з використанням високоточних приладів, а саме тахеометрів, з метою контролю сканування.

Наші робочі процеси як на об’єкті, так і після оброблення забезпечують допустимі межі результатів, досягнутих в процесі реєстрації сканування.

У випадку Вашого запиту, звіти про реєстрацію перевірки та сканування можуть бути надані як кінцевий продукт. У тих випадках, коли це можливо, ми постійно відмічаємо контрольні точки та орієнтири, перебуваючи на об’єкті

Потім ця система координат може бути використана для проєктування та встановлення нових конструкцій, а також сканування конструкцій з метою перевірки після встановлення. Завдяки цьому всі зацікавлені сторони працюють, використовуючи загальну сітку протягом усього життєвого циклу проєкту.

Деякі клієнти використовують хмари точок як орієнтир, щоб вони могли працювати в гібридному (хмарному) середовищі (хмари-CAD). Для клієнтів, які не знайомі з хмарами точок, ми пропонуємо перетворення хмари в систему автоматизованого проєктування.

Ми створюємо точні та детальні 3D-моделі CAD (у форматах DWG, DGN), але все частіше перетворюємо хмару точок в більш «розумні» моделі, які відповідають вимогам програм AVEVA PDM, AutoCAD Plant або Open Plant. Ми можемо допомагати клієнтам на етапі проєктування. Тісно співпрацюючи з інженерами-технологами або керівниками об’єктів, ми можемо імітувати оптимальне положення нових або замінених елементів, таких як труби, реактори, елементи конструкцій тощо.

Це все виконується у форматі 3D в CAD або в системах PDMS, тобто клієнт отримує 3D-модель для перегляду та завершення робіт. Потім креслення згідно із стандартами ISO можуть бути створені з розрахунком обсягу матеріалів, які слід замовити та зібрати або встановити там, де розташований об’єкт. Цей процес гарантує клієнтові той факт, що не існує можливості на помилку у проєктуванні, заощаджуючи як час перебування на об’єкті, так і потенційні матеріальні витрати. Для промислових цілей ми також пропонуємо послуги з інженерного аналізу.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО 3D-СКАНУВАННЯ:

Зменшення кількості даних

Відповідні продукти можуть бути отримані з даних у результаті сканування протягом процесу проєктування, або у процесі того, як ресурси стають доступними, без необхідності доровартісних повторних відвідувань об’єкта. Наприклад, основні креслення плану можна розширити до повної архітектурної деталізації, коли такий план буде наданий.

Численні продукти

Певні набори даних сканування можна використовувати для створення різноманітних окремих продуктів. Той самий набір даних може становити 2D-креслення, топографічну 3D-зйомку або цифрову модель місцевості (DTM).

Економія часу та коштів

Ефективність, отримана за меншу кількість часу, витрачену на об’єкті. Кілька працівників виробництва можуть отримати доступ до набору даних одночасно скорочуючи терміни для виконання проєкту.

Точність

Точність, якої раніше не можна було досягти вимірюванням в одній точці.

Складність

Повне захоплення контурів складних і органічних форм.

Доступність

Дані можна збирати дистанційно, безпечно та ненав’язливо.

Досконалість

Менша ймовірність ризику виникнення помилки в проєктуванні

Легкість спільного використання

Усі зацікавлені сторони можуть легко ділитися даними та переглядати їх

ПРОЄКТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ПРОМИСЛОВИМИ ОБ’ЄКТАМИ:

Офіс у Кракові, Польща

3Deling Sp z o.o.
вул. Вінцентеґо Поля, 7/46
31-532 м. Краків, Польща
+48 793 398 768
mail@3deling.com

Офіс у Лондоні, Великобританія

3Deling Laser Scanning
Services LTD
6 Артишок М’юз | м. Лондон
SE5 8TS | ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
+44 7739 036 829
mail@3deling.com

Офіс у Ставангері, Норвегія

3Deling Norway As
Рьойнеберґслетта 32
4033 м. Ставангер, Норвегія
+47 464 437 12
mail@3deling.com

Офіс у Львові, Україна

3Deling Systems LTD
вул. Коперника М. 9/15,
м. Львів,
79012, Україна
+38 (099) 125 06 43
mail@3deling.com

Якщо Вас цікавить розрахунок вартості проєкту:

Павел Дудек
+48 793 398 768
Роберт Белл
+44 7739 036 829
Руне Ґійозе
+47 464 437 12
Марта Кобрин
+38 (099)125 06 43

Кабінет клієнта:

Ми у соціальних мережах: